Kérdése van? Hívjon minket! +36 70 642 1382

Hoka Zinal női terepfutó cipő
Hoka Zinal női terepfutó cipő
63 990 Ft 
31 990 Ft
50

Hoka Zinal női terepfutó cipő

Hoka Zinal női terepfutó cipő
Hoka Zinal női terepfutó cipő
Hoka Zinal női terepfutó cipő
Hoka Zinal női terepfutó cipő
Hoka Zinal női terepfutó cipő
Hoka Zinal női terepfutó cipő
Hoka Zinal női terepfutó cipő
Hoka Zinal női terepfutó cipő

A rövid távok gyors és dinamikus terepfutócipője, a Zinal elképesztően alacsony súllyal, de közben megfelelő csillapítással is rendelkezik.

Raktáron :  1 db
Méret
63 990 Ft 
31 990 Ft
Kezdete: 2023.09.19   A készlet erejéig!
Kedvezmény 50
Megtakarítás 32 000 Ft
Részletek

Célja, hogy a rövid távok a lehető legnagyobb sebességgel tudjuk teljesíteni. Ehhez nyújt segítséget a ProFlyTM habanyagszerkezet, mely egy puha felső és egy keményebb alsó rétegből áll a puhaság és dinamizmus elérése érdekében. Vibram Megagriptalpborítása pedig arról gondoskodik, hogy a nagy sebesség közben is a pályán tudjunk maradni.

 

MIÉRT LEHET A KEDVENCED?

 

  • Extra védelmi réteg terepfutás közben.
  • Rendkívül könnyű súllyalrendelkezik, a lehetőleggyorsabb futásérdekében.
  • Pontosan annyi pluszvédelemmel lett ellátva,hogy elég biztonságosanérezd magad benne gyorsterepfutás közben, előtérbenaz alacsony súly és adinamizmus.

 

ÖSSZEHASONLÍTÁSOK

 

TORRENT 2

  • A Torrent 2 és a Zinal is azon terepfutócipők közétartoznak, ahol az egyensúly keresése volt a cél: Elegendőcsillapítás, puhaság és védelem, de emellett rendkvülalacsony súly és dinamika.
  • A Zinal az igazi sebességre optimalizált cipő, mindenelemében a lehető leggyorsabb tempó elérése a célja. A Torrent 2 egy általáosabb egyensúly, kicsit nehezebb ésjobban csillapított, így univerzálisabb terepcipőnekmondható.

SPEEDGOAT 4

  • Mindkét modell egyértelműen terepre szánt, VibramMegagrip borítások a tapadást szolgálják, akár nedveskörülmények között is. A Speedgoat 5mm-es fogazattal,míg a Zinal 4mm-es Litebase fogazattal rendelkezik a súlyminimalizálása érdekében.
  • A Zinal egyértelműen a rövid távok és gyors futások cipője,míg a Speedgoat jóval nehezebb és jobban csillapított, ígyminden terepen, akár az ultratávokon is megállja a helyét.

Adatok
Márka
Hoka
Méret
EU37 1/3
Nem
Női
Kategória
Női terepfutó cipő
Csillapítás
Minimális
Drop
4 mm
Súly
195 g
Cipőfűző típusa
Hagyományos
Vízálló
Nem
Gyártói Cikkszám
1119400-RYCM
Cikkszám
1119400-RYCM-37-13
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Kiegészítő termékek